Zircon Tree Logo

Individuálne riešenia navrhnuté podľa vašich marketingových cieľov

Kladieme dôraz na špecifikáciu priorít podľa samotného podnikateľského odvetvia. Strategické kroky navrhnuté na mieru pre výrobcov, distribútorov, e-shopy, mediálne, kreatívne, či eventové agentúry zaručujú vysokú efektivitu spustených reklám a taktiež exponenciálny nárast relevantného publika, povedomia o vašej značke, a samotných konverzií.

Maximalizujte vizibilitu vášho brandu a dostaňte ho na prémiové pozície

Zobrazujte svoje reklamy na prémiových pozíciách a využite možnosť oslovenia používateľov viacerými reklamnými formátmi vrámci jednej kampane. Zobrazujte svoje videá aj mimo YouTube a maximalizujte dosah vašich reklám. Majte plnú kontrolu nad kampaňami a nad ich relevantným cielením.

Priveďte používateľov na svoj web a zoznámte ich s vašou značkou

Prémiové umiestnenie vašich reklám až na ďalších 80 reklamných sieťach. Kampane s využitím umelej inteligencie aktívne vyhľadávajú relevantné publikum používateľov a maximalizujú tak návštevy vášho webu. Vďaka prémiovým pozíciám vašich bannerov budujete zároveň aj povedomie o vašom brande.

Maximalizujte počet konverzií a oslovte aj nových používateľov

Produkty vsadené do personalizovaných bannerov v tone of voice vášho brandu zobrazené na prémiových pozíciách vám zaručia vysokú vizibilitu a maximalizáciu dokončených nákupov. Zobrazujte svoje produkty relevantnému publiku a oslovte aj nových používateľov vašou ponukou.

Kampane vhodné na propagáciu neštandardných segmentov

Efektívna propagácia problematických produktov a služieb (herne, vaporizéry, kryptomeny..). Zobrazujte vaše reklamy vybraným cieľovým skupinám bez obmedzení vďaka unikátnym technologickým možnostiam, ktoré vám prináša globálny technologický partner Zircon Tree.

Nepoznáme slovo nemožné, pretože spoločne dokážeme všetko

Vstúpte do sveta neobmedzených možností zobrazovania reklamy a budovania značky s technologickými inováciami od Zircon Tree! Doprajte svojej značke možnosť zažiariť s revolučnými možnosťami zobrazovania reklamy, kde každá inovácia posúva hranice kreativity na nový level. S našim unikátnym prístupom neexistujú obmedzenia digitálnej viditeľnosti pre vašu značku. Otvárame dvere jedinečným možnostiam, ktoré nie lenže zotrvávajú v pamäti používateľov, ale zanechávajú trvalý dojem v mysliach vašich zákazníkov.

Tí, ktorí objavili skutočný potenciál svojej značky

Vykročte správnym smerom a vybudujte svojej značke meno, aké si zaslúži. Nechajte váš brand zažiariť všetkými farbami a možnosťami, ktoré vám Zircon Tree ponúka.

Klienti v žiari Zircon Tree

roi-digital k-marketing publicis md starmedia muziker jandl invelity lcg business-factory

Marek Petriľák | Galton Brands

Spokojnosť z každej strany. Komunikácia - na výbornej úrovni. Kvalita služieb - vieme stále nájsť spoločne riešenia na naše zadania. Jedinečnosť služieb - poskytujete super službu na vysokej úrovni ak to porovnám z predchádzajúcim RTB partnerom. Inovácie - stale hľadáte možnosti ako zlepšovať riešenia a prinášať na trh novinky.

Ladislav Suško | Publicis Groupe Slovakia

S ľudmi so Zircon Tree sa spolupracuje veľmi dobre. Odborne a technicky sú na vysokej úrovni. Vedia vždy vymyslieť kreatívne riešenie, aj na zdanlivo veľmi zložité a nemožné veci. Zároveň sú štrukturovaní a dodržiavajú deadlines, čo je veľmi dôležitá časť spolupráce. Určite odporúčam.

Ľuboš Dubovec | Create4Future

Spolupráca sa mi veľmi páči. Komunikácia prebieha veľmi dynamicky, veľa veci sa dokáže vyriešiť hneď. Okrem toho stále dostávam aj postrehy na vylepšenie kampaní, čo je veľmi prínosné a každá chyba alebo problém sa automaticky rieši.

Vojtěch Lambert | LCG New Media

Spolupráce je bezproblémová a komunikace velmi dobrá. Jsme spokojeni. Vylepšení vidíme jen v tom, abychom dostávali novinky, trendy a updaty co je v rámci RTB nového.

Adam Árendáš | Media and Digital services a.s.

Od začiatku spolupráce so Zircon Tree sme dosiahli obrovský pokrok v programových kampaniach v rámci RTB a výborné výsledky u väčšiny našich klientov. Poskytujú skutočne vysoký štandard služieb za dobré peniaze, profesionálny a milý prístup, veľmi ochotní. Určite odporúčame!

Vladimír Karkuš | VK

Chválim komunikáciu a prístup.