Zircon Tree Logo

Odlíšte sa a upútajte pozornosť vášho publika

Vystúpte z radu šablónovitých nevýrazných reklám a zažiarte v digitálnom svete plnom konkurencie, vďaka na mieru vytvoreným nápaditým kreatívam. Získajte si svoje čestné miesto v mysliach zákazníkov a vytvorte tak dlhodobú stopu v ich pamäti.

Picture of clothing of exisport Picture of clothing of glash Picture of parfumes of douglas

Bannerová odlišnosť ako synonymum slova digitálny úspech

Využite silu špičkových technológií, ktoré vašu reklamu nechajú naplno vyniknúť. Odlíšťe sa od konkurencie a zapíšte sa do myslí vašich zákazníkov vďaka kreatívam, ktoré na seba strhnú pozornosť.

banners

Neprehliadnuteľná elegancia

Personalizované kreatívy na každý váš produkt. Povedzte online publiku jedným bannerom kto ste, čo ponúkate a aké výhody získajú nákupom na vašom webe. Posilnite meno svojho brandu dokonalým prepojením vášho loga, brand farieb a posolstva, ktoré chcete rozširovať medzi používateľov.

Produktové kampane

Okúste silu produktových kampaní zameraných na výsledky, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre každého e-commerce obchodníka na mieru.

banners

Poďme na maximum

Maximalizujte návratnosť vašich investícií a posilňujte zároveň aj váš brand. Využitím umelej inteligencie a scriptov dostaneme vaše reklamy na vysoko viditeľné miesta obsahovej siete a zabezpečíme tak neporovnateľne vyšší traffic relevantného publika.

banners

Personalizované reklamy podľa vašich marketingových cieľov

Na základe vášho zamerania vám vytvoríme reklamy, ktoré naplnia vaše marketingové ciele a predčia vaše očakávania. Chcete zvýšiť svoj predaj? Zvýšiť viditeľnosť vašich reklám? Chcete vyniknúť? Upútať pozornosť? Zvýšiť povedomie o vašej značke? Alebo sa chcete zamerať na vyššiu návratnosť vašich investícií? Vytvoríme vám reklamy, ktoré dokonale naplnia vaše ciele a zároveň posilnia meno vašej značky.

Aj pre neštandardné segmenty

Efektívna propagácia neštandardných produktov a služieb (herne, vaporizéry..). Zobrazujte vaše reklamy vybraným cieľovým skupinám bez obmedzení.

banners

Propagácia bez obmedzení vďaka Zircon Tree

Odkomunikujte najpríťažlivejšie informácie pre vaše publikum v sprievode farieb vášho brandu a pútavých kreatív, ktoré pritiahnu pozornosť a zvýšia návštevnosť na vašich weboch. Vďaka inovatívnym technológiám dokážeme aj neštandardné segmenty preniesť do obsahovej siete medzi relevantných používateľov.

Nepoznáme slovo nemožné, pretože spoločne dokážeme všetko

Vstúpte do sveta neobmedzených možností zobrazovania reklamy a budovania značky s technologickými inováciami od Zircon Tree! Doprajte svojej značke možnosť zažiariť s revolučnými možnosťami zobrazovania reklamy, kde každá inovácia posúva hranice kreativity na nový level. S našim unikátnym prístupom neexistujú obmedzenia digitálnej viditeľnosti pre vašu značku. Otvárame dvere jedinečným možnostiam, ktoré nie lenže zotrvávajú v pamäti používateľov, ale zanechávajú trvalý dojem v mysliach vašich zákazníkov.

Tí, ktorí objavili skutočný potenciál svojej značky

Vykročte správnym smerom a vybudujte svojej značke meno, aké si zaslúži. Nechajte váš brand zažiariť všetkými farbami a možnosťami, ktoré vám Zircon Tree ponúka.

Klienti v žiari Zircon Tree

roi-digital k-marketing publicis md starmedia muziker jandl invelity lcg business-factory

Marek Petriľák | Galton Brands

Spokojnosť z každej strany. Komunikácia - na výbornej úrovni. Kvalita služieb - vieme stále nájsť spoločne riešenia na naše zadania. Jedinečnosť služieb - poskytujete super službu na vysokej úrovni ak to porovnám z predchádzajúcim RTB partnerom. Inovácie - stale hľadáte možnosti ako zlepšovať riešenia a prinášať na trh novinky.

Ladislav Suško | Publicis Groupe Slovakia

S ľudmi so Zircon Tree sa spolupracuje veľmi dobre. Odborne a technicky sú na vysokej úrovni. Vedia vždy vymyslieť kreatívne riešenie, aj na zdanlivo veľmi zložité a nemožné veci. Zároveň sú štrukturovaní a dodržiavajú deadlines, čo je veľmi dôležitá časť spolupráce. Určite odporúčam.

Ľuboš Dubovec | Create4Future

Spolupráca sa mi veľmi páči. Komunikácia prebieha veľmi dynamicky, veľa veci sa dokáže vyriešiť hneď. Okrem toho stále dostávam aj postrehy na vylepšenie kampaní, čo je veľmi prínosné a každá chyba alebo problém sa automaticky rieši.

Vojtěch Lambert | LCG New Media

Spolupráce je bezproblémová a komunikace velmi dobrá. Jsme spokojeni. Vylepšení vidíme jen v tom, abychom dostávali novinky, trendy a updaty co je v rámci RTB nového.

Adam Árendáš | Media and Digital services a.s.

Od začiatku spolupráce so Zircon Tree sme dosiahli obrovský pokrok v programových kampaniach v rámci RTB a výborné výsledky u väčšiny našich klientov. Poskytujú skutočne vysoký štandard služieb za dobré peniaze, profesionálny a milý prístup, veľmi ochotní. Určite odporúčame!

Vladimír Karkuš | VK

Chválim komunikáciu a prístup.