Zircon Tree Logo

Vystúpte z radu a zažiarte všetkými farbami Zircon Tree

Poďme sa zoznámiť...

Sme globálna technologická spoločnosť, ktorá vychádza z hlbokých koreňov marketingovej múdrosti a sústredí sa na brilantnosť digitálnych inovácií. Na našej ceste vychádzame z poznatkov práce predchádzajúcich spoluprác a dopĺňame ju výnimočnými znalosťami marketingu. Starostlivosťou o rast našich klientov a ich značiek prinášame oslnivé výsledky, ktoré vedú k úspechom v digitálnom svete reklamy.

zircontree-about-1

Čo prinášame...

Spájame základné princípy marketingu so špičkovými digitálnymi technológiami a vytvárame tak nezabudnuteľné kreatívy, ktoré pozornosť nie len priťahujú, ale zanechávajú trvalú stopu v mysliach vášho publika. Naše technologické služby bez limitov posúvajú marketing na novú, inovatívnu úroveň dosiahnutia vašich cieľov.

zircontree-about-2

Robíme nemožné možným...

Naša flexibilita nám umožňuje prispôsobiť sa jedinečným potrebám klientov a vytvoriť tak inovatívne stratégie, ktoré transformujú ich ciele na skutočnosť. Zircon Tree ponúka komplexné riešenia od kreatívneho dizajnu až po identitu značky, ktoré zlepšujú viditeľnosť a samotné povedomie o značke.

Prečo chceme napredovať a rásť...

Naša vášeň spočíva v posúvaní hraníc a dosahovaní nových úspechov. Veríme, že každý klient má potenciál žiariť jasnejšie, a my sme tu preto, aby sme im pomohli dosiahnuť ich ciele a priviedli ich až na samotný vrchol úspechu. Sme technologickým partnerom, ktorý neustále hľadá nové možnosti a inovácie, aby sme priniesli našim klientom rast a úspech v digitálnom svete reklamy.

zircontree-about-1

“Môžete sa vydať vlastnou cestou a dostať sa na vrchol sami. Alebo si môžete vybrať silného partnera, ktorý vás počas vašej cesty podrží a zaistí. Lebo keď zafúka vietor, budú to práve korene Zircon Tree, ktoré vás na dosiahnutom vrchole udržia.”

Tí, ktorí objavili skutočný potenciál svojej značky

Vykročte správnym smerom a vybudujte svojej značke meno, aké si zaslúži. Nechajte váš brand zažiariť všetkými farbami a možnosťami, ktoré vám Zircon Tree ponúka.

Nepoznáme slovo nemožné, pretože spoločne dokážeme všetko

Vstúpte do sveta neobmedzených možností zobrazovania reklamy a budovania značky s technologickými inováciami od Zircon Tree! Doprajte svojej značke možnosť zažiariť s revolučnými možnosťami zobrazovania reklamy, kde každá inovácia posúva hranice kreativity na nový level. S našim unikátnym prístupom neexistujú obmedzenia digitálnej viditeľnosti pre vašu značku. Otvárame dvere jedinečným možnostiam, ktoré nie lenže zotrvávajú v pamäti používateľov, ale zanechávajú trvalý dojem v mysliach vašich zákazníkov.

Klienti v žiari Zircon Tree

roi-digital k-marketing publicis md starmedia muziker jandl invelity lcg business-factory

Marek Petriľák | Galton Brands

Spokojnosť z každej strany. Komunikácia - na výbornej úrovni. Kvalita služieb - vieme stále nájsť spoločne riešenia na naše zadania. Jedinečnosť služieb - poskytujete super službu na vysokej úrovni ak to porovnám z predchádzajúcim RTB partnerom. Inovácie - stale hľadáte možnosti ako zlepšovať riešenia a prinášať na trh novinky.

Ladislav Suško | Publicis Groupe Slovakia

S ľudmi so Zircon Tree sa spolupracuje veľmi dobre. Odborne a technicky sú na vysokej úrovni. Vedia vždy vymyslieť kreatívne riešenie, aj na zdanlivo veľmi zložité a nemožné veci. Zároveň sú štrukturovaní a dodržiavajú deadlines, čo je veľmi dôležitá časť spolupráce. Určite odporúčam.

Ľuboš Dubovec | Create4Future

Spolupráca sa mi veľmi páči. Komunikácia prebieha veľmi dynamicky, veľa veci sa dokáže vyriešiť hneď. Okrem toho stále dostávam aj postrehy na vylepšenie kampaní, čo je veľmi prínosné a každá chyba alebo problém sa automaticky rieši.

Vojtěch Lambert | LCG New Media

Spolupráce je bezproblémová a komunikace velmi dobrá. Jsme spokojeni. Vylepšení vidíme jen v tom, abychom dostávali novinky, trendy a updaty co je v rámci RTB nového.

Adam Árendáš | Media and Digital services a.s.

Od začiatku spolupráce so Zircon Tree sme dosiahli obrovský pokrok v programových kampaniach v rámci RTB a výborné výsledky u väčšiny našich klientov. Poskytujú skutočne vysoký štandard služieb za dobré peniaze, profesionálny a milý prístup, veľmi ochotní. Určite odporúčame!

Vladimír Karkuš | VK

Chválim komunikáciu a prístup.