Zircon Tree Logo

Chcete si zaistiť nový prísun používateľov na váš web a budovať povedomie o vašej ponuke?

Traffic kampane

Chcem zažiariť

Zaručený prísun nových používateľov na váš web vďaka prémiovým umiestneniam

Zaistite si nárast relevantných používateľov na váš web vďaka rozšírenému zásahu traffic kampaní. Vďaka využitiu umelej inteligencie a scriptov dokážeme presne zacieliť na publikum, ktoré potrebujete. Zobrazujte svoje reklamy na ďalších 80 reklamných sieťach a obsaďte prémiové pozície.

Presné zacielenie relevantného publika pre rast vašej značky

Využite možnosť zobrazovania vašich reklám na prémiových pozíciách a zasiahnite vaše relevantné publikum. Zvýšte návštevnosť vašej stránky a podporte pritom rast vášho brandu presným zacielením inteligentných traffic kampaní.

Prečo zvoliť TRAFFIC kampane?

Rozšírte dosah vašich reklám, ktoré obsadia prémiové priečky umiestnenia a inzerujte vaše reklamy až na 80 reklamných sieťach. Podporte rast vášho brandu vďaka správnemu zacieleniu traffic kampaní a priveďte na váš web nových relevantných používateľov. Správnym zacielením maximalizujeme prísun používateľov a zároveň posilníme aj váš brand.

Toto chcem!

Úprimné slová, ktoré nás vystihujú

Marek Petriľák | Galton Brands

Spokojnosť z každej strany. Komunikácia - na výbornej úrovni. Kvalita služieb - vieme stále nájsť spoločne riešenia na naše zadania. Jedinečnosť služieb - poskytujete super službu na vysokej úrovni ak to porovnám z predchádzajúcim RTB partnerom. Inovácie - stale hľadáte možnosti ako zlepšovať riešenia a prinášať na trh novinky.

Ladislav Suško | Publicis Groupe Slovakia

S ľudmi so Zircon Tree sa spolupracuje veľmi dobre. Odborne a technicky sú na vysokej úrovni. Vedia vždy vymyslieť kreatívne riešenie, aj na zdanlivo veľmi zložité a nemožné veci. Zároveň sú štrukturovaní a dodržiavajú deadlines, čo je veľmi dôležitá časť spolupráce. Určite odporúčam.

Ľuboš Dubovec | Create4Future

Spolupráca sa mi veľmi páči. Komunikácia prebieha veľmi dynamicky, veľa veci sa dokáže vyriešiť hneď. Okrem toho stále dostávam aj postrehy na vylepšenie kampaní, čo je veľmi prínosné a každá chyba alebo problém sa automaticky rieši.

Vojtěch Lambert | LCG New Media

Spolupráce je bezproblémová a komunikace velmi dobrá. Jsme spokojeni. Vylepšení vidíme jen v tom, abychom dostávali novinky, trendy a updaty co je v rámci RTB nového.

Adam Árendáš | Media and Digital services a.s.

Od začiatku spolupráce so Zircon Tree sme dosiahli obrovský pokrok v programových kampaniach v rámci RTB a výborné výsledky u väčšiny našich klientov. Poskytujú skutočne vysoký štandard služieb za dobré peniaze, profesionálny a milý prístup, veľmi ochotní. Určite odporúčame!

Vladimír Karkuš | VK

Chválim komunikáciu a prístup.

Nepoznáme slovo nemožné, pretože spoločne dokážeme všetko

Vstúpte do sveta neobmedzených možností zobrazovania reklamy a budovania značky s technologickými inováciami od Zircon Tree! Doprajte svojej značke možnosť zažiariť s revolučnými možnosťami zobrazovania reklamy, kde každá inovácia posúva hranice kreativity na nový level. S našim unikátnym prístupom neexistujú obmedzenia digitálnej viditeľnosti pre vašu značku. Otvárame dvere jedinečným možnostiam, ktoré nie lenže zotrvávajú v pamäti používateľov, ale zanechávajú trvalý dojem v mysliach vašich zákazníkov.

Klienti v žiari Zircon Tree

roi-digital k-marketing publicis md starmedia muziker jandl invelity lcg business-factory