Zircon Tree Logo

Chcete sa vyhnúť zdĺhavým certifikáciám a povoleniam na propagovanie online reklamou?

Kampane pre neštandardné segmenty

Chcem zažiariť

Segmenty, ktoré vám spropagujeme bez problémov a obmedzení

Efektívna propagácia problematických produktov a služieb (herne, vaporizéry, kryptomeny..). Vďaka inovatívnym technológiám dokážeme aj problematické segmenty preniesť do obsahovej sieti medzi relevantných používateľov.

Prémiové umiestnenia aj pre neštandardné segmenty

Propagujte svoje produkty a služby naprieč 80 reklamnými sieťami s najefektívnejším zacielením a prémiovým umiestnením. Zaistite si vizibilitu u svojich používateľov a zobrazujte sa na relevantných webových stránkach.

Prečo propagovať NEŠTANDARDNÉ SEGMENTY prostredníctvom Zircon Tree?

Oslovte relevantných používateľov prostredníctvom 80 ďalších reklamných sietí, a vyhnite sa zdĺhavému procesu certifikácie a povolení. Zobrazujte sa na relevantných weboch a obsaďte prémiové pozície plne personalizovanými bannermi, ktoré rozhodne zaujmú pozornosť vašich používateľov.

Toto chcem!

Úprimné slová, ktoré nás vystihujú

Marek Petriľák | Galton Brands

Spokojnosť z každej strany. Komunikácia - na výbornej úrovni. Kvalita služieb - vieme stále nájsť spoločne riešenia na naše zadania. Jedinečnosť služieb - poskytujete super službu na vysokej úrovni ak to porovnám z predchádzajúcim RTB partnerom. Inovácie - stale hľadáte možnosti ako zlepšovať riešenia a prinášať na trh novinky.

Ladislav Suško | Publicis Groupe Slovakia

S ľudmi so Zircon Tree sa spolupracuje veľmi dobre. Odborne a technicky sú na vysokej úrovni. Vedia vždy vymyslieť kreatívne riešenie, aj na zdanlivo veľmi zložité a nemožné veci. Zároveň sú štrukturovaní a dodržiavajú deadlines, čo je veľmi dôležitá časť spolupráce. Určite odporúčam.

Ľuboš Dubovec | Create4Future

Spolupráca sa mi veľmi páči. Komunikácia prebieha veľmi dynamicky, veľa veci sa dokáže vyriešiť hneď. Okrem toho stále dostávam aj postrehy na vylepšenie kampaní, čo je veľmi prínosné a každá chyba alebo problém sa automaticky rieši.

Vojtěch Lambert | LCG New Media

Spolupráce je bezproblémová a komunikace velmi dobrá. Jsme spokojeni. Vylepšení vidíme jen v tom, abychom dostávali novinky, trendy a updaty co je v rámci RTB nového.

Adam Árendáš | Media and Digital services a.s.

Od začiatku spolupráce so Zircon Tree sme dosiahli obrovský pokrok v programových kampaniach v rámci RTB a výborné výsledky u väčšiny našich klientov. Poskytujú skutočne vysoký štandard služieb za dobré peniaze, profesionálny a milý prístup, veľmi ochotní. Určite odporúčame!

Vladimír Karkuš | VK

Chválim komunikáciu a prístup.

Nepoznáme slovo nemožné, pretože spoločne dokážeme všetko

Vstúpte do sveta neobmedzených možností zobrazovania reklamy a budovania značky s technologickými inováciami od Zircon Tree! Doprajte svojej značke možnosť zažiariť s revolučnými možnosťami zobrazovania reklamy, kde každá inovácia posúva hranice kreativity na nový level. S našim unikátnym prístupom neexistujú obmedzenia digitálnej viditeľnosti pre vašu značku. Otvárame dvere jedinečným možnostiam, ktoré nie lenže zotrvávajú v pamäti používateľov, ale zanechávajú trvalý dojem v mysliach vašich zákazníkov.

Klienti v žiari Zircon Tree

roi-digital k-marketing publicis md starmedia muziker jandl invelity lcg business-factory