Zircon Tree Logo

Chcete aby bol váš brand naozaj vidieť a aby ho používatelia skutočne poznali?

Brand kampane

Chcem zažiariť

Prémiové top pozície pre maximalizáciu vizibility vašej značky

Predstavte vašu značku použivateľom tak, aby si ju zapamätali. Obsaďte prémiové priečky umiestnenia až na 80 ďalších reklamných sieťach a doprajte svojej značke možnosť zviditeľniť sa vďaka nasadeniu viacerých reklamných formátov vrámci jednej kampane naraz.

Video, aj audio podpora posilnenia brandu

Maximálna kontrola nad možnosťami zobrazenia rôznych reklamných formátov vrámci jednej kampane. Ukážte svoj brand používateľom prostredníctvom brandového videa s dosahom aj mimo YouTube a podporte zapamätanie si vašej značky zobrazením bumper videa, či brand bannera. Znásobte silu reklamy aj prostredníctvom audio reklamy s dosahom na známe audio platformy (Spotify, SoundCloud, Deezer, ...).

Prečo zvoliť BRAND kampane?

Propagujte svoj brand rozšírením až na 80 ďalších reklamných sietí a zobrazujte svoje reklamy na relevantných weboch a na prémiových pozíciách. Využite možnosť propagovať váš brand aj videom mimo YouTube, či audio reklamou na známych platformách. Využite možnosť plnej kontroly nad zacielením relevantného publika a investujte svoj budget s maximálnou efektivitou.

Toto chcem!

Úprimné slová, ktoré nás vystihujú

Marek Petriľák | Galton Brands

Spokojnosť z každej strany. Komunikácia - na výbornej úrovni. Kvalita služieb - vieme stále nájsť spoločne riešenia na naše zadania. Jedinečnosť služieb - poskytujete super službu na vysokej úrovni ak to porovnám z predchádzajúcim RTB partnerom. Inovácie - stale hľadáte možnosti ako zlepšovať riešenia a prinášať na trh novinky.

Ladislav Suško | Publicis Groupe Slovakia

S ľudmi so Zircon Tree sa spolupracuje veľmi dobre. Odborne a technicky sú na vysokej úrovni. Vedia vždy vymyslieť kreatívne riešenie, aj na zdanlivo veľmi zložité a nemožné veci. Zároveň sú štrukturovaní a dodržiavajú deadlines, čo je veľmi dôležitá časť spolupráce. Určite odporúčam.

Ľuboš Dubovec | Create4Future

Spolupráca sa mi veľmi páči. Komunikácia prebieha veľmi dynamicky, veľa veci sa dokáže vyriešiť hneď. Okrem toho stále dostávam aj postrehy na vylepšenie kampaní, čo je veľmi prínosné a každá chyba alebo problém sa automaticky rieši.

Vojtěch Lambert | LCG New Media

Spolupráce je bezproblémová a komunikace velmi dobrá. Jsme spokojeni. Vylepšení vidíme jen v tom, abychom dostávali novinky, trendy a updaty co je v rámci RTB nového.

Adam Árendáš | Media and Digital services a.s.

Od začiatku spolupráce so Zircon Tree sme dosiahli obrovský pokrok v programových kampaniach v rámci RTB a výborné výsledky u väčšiny našich klientov. Poskytujú skutočne vysoký štandard služieb za dobré peniaze, profesionálny a milý prístup, veľmi ochotní. Určite odporúčame!

Vladimír Karkuš | VK

Chválim komunikáciu a prístup.

Nepoznáme slovo nemožné, pretože spoločne dokážeme všetko

Vstúpte do sveta neobmedzených možností zobrazovania reklamy a budovania značky s technologickými inováciami od Zircon Tree! Doprajte svojej značke možnosť zažiariť s revolučnými možnosťami zobrazovania reklamy, kde každá inovácia posúva hranice kreativity na nový level. S našim unikátnym prístupom neexistujú obmedzenia digitálnej viditeľnosti pre vašu značku. Otvárame dvere jedinečným možnostiam, ktoré nie lenže zotrvávajú v pamäti používateľov, ale zanechávajú trvalý dojem v mysliach vašich zákazníkov.

Klienti v žiari Zircon Tree

roi-digital k-marketing publicis md starmedia muziker jandl invelity lcg business-factory